Pineks Klasa A | To nie będzie mecz o nic

W niedzielne popołudnie kończymy sezon ligowy meczem wyjazdowym z Megawatem Świerże Górne. Nie będzie to jednak mecz o nic. Jak można się domyśleć do zgarnięcia są trzy punkty lecz ważniejsze dla nas będzie zachowanie twarzy wygrywając przynajmniej jeden mecz w rundzie wiosennej. Będzie to też dobra okazja aby sprawdzić inne ustawienie drużyny, gdyż mogą odbyć się baraże o utrzymanie a w obecnym zupełnie nam nie idzie. Swoją szansę w tym meczu otrzyma na pewno nasz rezerwowy bramkarz Kacper Kołodziejczyk, który swoją postawą na treningach zasłużył na wskoczenie między słupki na ostatni mecz.

Nasi niedzielni rywale już jakiś czas temu zostali zdegradowani do Klasy B. Na ten moment ich dorobek wygląda następująco:
1 zwycięstwo - 3 remisy - 21 porażek
bilans bramek: 22 - 113 (-91)
Najlepszymi strzelcami Megawatu w tym sezonie są Łukasz Kania i Marek Kultys, którzy zdobyli po 5 bramek.

Megawat w tym sezonie już pokazał, że nie gra się u nich łatwo. Na boisku outsidera ligi punkty zgubiła drużyna Królewskich Jedlnia oraz Gracja Tczów.

Niedzielny mecz nie będzie na pewno łatwy lecz musimy wreszcie strzelić przynajmniej jednego gola więcej od przeciwnika i pozytywnym akcentem zakończyć sezon ligowy!

Megawat Świerże Górne - Zorza Kowala, 16.06.2019, 17:00