Pineks Klasa A | Remisujemy z liderem!

Nikt nie spodziewał się takiego wyniku. Nasza drużyna pokazała jednak charakter i udało nam się przywieźć jeden punkt do Kowali!
Początek meczu to jak każdy mógł przypuszczać zdecydowana przewaga Królewskich. W 16. minucie Jakub Skalski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 21. minucie Piotr Sałek nie wykorzystał rzutu karnego, inaczej - to Paweł Orłowski popisał się wspaniałą interwencją. Królewscy w dalszym ciągu atakowali, lecz to my przed przerwą wyrównaliśmy! W 43. minucie Daniel Wosztyl zagrał długą piłkę w kierunku Artura Borucińskiego, ten wykorzystał moment zawahania obrońcy i zdobył bramkę na 1:1! Po przerwie Królewscy jeszcze mocniej atakowali lecz my skutecznie się broniliśmy. W 57. minucie wprowadzony w przerwie Piotr Bednarek zagrał prostopadłą piłkę do Artura Borucińskiego, ten popędził na bramkę rywala i skutecznym strzałem dał naszej ekipie prowadzenie! Między 60. a 65 minutą gospodarze z nadwyżką odrobili straty. Sebastian Sałek dwukrotnie umieścił piłkę w naszej bramce i z 2:1 dla Zorzy zrobiło się 3:2 dla Królewskich. W 86. minucie Artur Boruciński zagrał prostopadłą piłkę do Piotra Bednarka, ten wdał się w drybling i "centrostrzałem" zdobył bramkę na 3:3! Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie, wywozimy punkt z najtrudniejszego terenu w lidze! Należy pochwalić naszych chłopców za walkę do końca i zostawione serce na boisku, każdy dał dzisiaj z siebie 100% i efektem jest remis z liderem ligi!

Królewscy Jedlnia - Zorza Kowala 3:3 (1:1)