Pineks Klasa A | Przegrywamy po walce

Niestety mecz z Iskrą przegrywamy 2:1. Drużyna gości przeważała, lecz zasłużyliśmy przynajmniej na remis.
Początek meczu to wiele niedokładnych piłek z obu stron, w pierwszym etapie spotkania gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, bramkarze obu zespołów nie mieli zbyt dużo do roboty. W 20. minucie meczu złe wznowienie z piątego metra przez bramkarza gości wykorzystał Artur Boruciński i w sytuacji sam na sam pewnym strzałem w długi róg wyprowadził nasz zespół na prowadzenie zdobywając swojego 10. gola w tym sezonie. Wtedy piłkarze Iskry podkręcili tempo meczu i zepchnęli nas do defensywy. Do przerwy jednak wynik się nie zmienił. Na początku drugiej połowy w polu karnym sfaulowany został zawodnik gości i z jedenastu metrów bramkę wyrównującą zdobył Przemysław Gołąbek. Do samego końca wynik był sprawą otwartą, grę prowadziła Iskra, my natomiast kontratakowaliśmy. W 86. minucie meczu wyjście z bramki naszego golkipera wykorzystał Radosław Płaza i lobując Pawła Orłowskiego ustalił wynik meczu zdobywając bramkę na 2:1 dla Iskry. Niestety nie udało nam się utrzymać korzystnego rezultatu do końca, zdecydowanie zabrakło nam koncentracji w końcowej fazie meczu i przez to przegraliśmy.
Zapominamy o tym co działo się wczoraj, teraz liczy się tylko mecz z Chomentowem, który już koniecznie trzeba wygrać!

Zorza Kowala - Iskra Gózd 1:2 (1:0)