Pineks Klasa A | Podsumowanie 17. kolejki

W meczu na szczycie zamiast bramek były... kartki. Gryfia gromi Chomentów, 5 bramek swojej byłej drużynie strzelił Damian Grzmil!

W spotkaniu lidera z wiceliderem bramek nie było. To Zwolenianka wyglądała lepiej, lecz bramki zdobyć nie dała rady. Królewscy zostali na pierwszym miejscu w tabeli z przewagą dwóch punktów nad drużyną ze Zwolenia. W Mirowie popis dał Damian Grzmil, który w meczu przeciwko swojej byłej drużynie zdobył aż 5 goli! Wpadkę zaliczyła Gracja Tczów, która zremisowała na wyjeździe z Megawatem 1:1. Dla "elektrycznych" był to drugi remis z rzędu a trzeci w sezonie. W Kowali Zorza przegrała z Iskrą 1:2. Do przerwy to gospodarze prowadzili lecz wykorzystany rzut karny na początku drugiej połowy i gol w samej końcówce dały czwarte wiosenne zwycięstwo podopiecznym Daniela Ciupińskiego. W Iłży wyjazdowy mecz grała... Polonia! W roli gospodarza w tym meczu wystąpiła ekipa z Rudy Wielkiej. Polonia jednak nie dała większych szans swoim rywalom i pewnie wygrała 4:1. Akcja pewnie pokonała Magnuszew, lecz na bramki trzeba było czekać do drugiej połowy. W Garbatce przebudziły się rezerwy Energii, które po bardzo słabym początku rundy wiosennej wygrały 3:0 ustalając wynik meczu już w pierwszej połowie.

Zorza Kowala - Iskra Gózd 1:2 (1:0)