Pineks Klasa A | Podsumowanie ostatnich meczów

W ostatnim czasie nasza drużyna rozegrała kilka spotkań, niestety w ostatnich sześciu meczach zdobyliśmy zaledwie jeden punkt... Do końca sezonu pozostały 3 mecze, do samego końca będziemy bić się o utrzymanie i wszyscy w klubie mają nadzieje, że uda się uniknąć degradajci!

18. kolejka:
KS Chomentów - Zorza Kowala 1:1 (0:0)
Mucha 80 - Białczak 57

Obie drużyny grały naprawdę słabo, wiele niedokładności z obu stron. Mimo to nasza drużyna miała w tym meczu przewagę, lecz nasi zawodnicy marnowali bardzo dobre sytuację i z Chomentowa wróciliśmy z jednym punktem.
19. kolejka:

Zorza Kowala - Gracja Tczów 1:9 (0:5)
Frankiewicz 55 - Kaczkowski 7, 59, Kozakiewicz 14, Gleguła 17, 25, 39, 50, Mroczek 75, D. Kosowski 84

Mecz, o którym chyba wszyscy chcieliby zapomnieć. Gracja była zdecydowanie poza naszym zasięgiem, w starciu z ekipą Tczowa nie mieliśmy najmniejszych szans. Goście byli do bólu skuteczni i w konsekwencji przegraliśmy różnicą ośmiu bramek.

20. kolejka:
Polonia Iłża - Zorza Kowala 3:2 (2:1)
Boruciński 31, Michaluk 60 - Dynya ??, ??, Baran ??

Nasza drużyna zagrała naprawdę dobre spotkanie. Nie da się ukryć, że to Polonia była stroną dominującą lecz my zagraliśmy dobrze w defensywie rozbijając atak za atakiem gospodarzy. Zabrakło trochę szczęścia gdyż gospodarze zwycięskiego gola zdobyli na kilka minut przed końcem meczu. ​

21. kolejka:
Zorza Kowala - KS Magnuszew 1:4 (1:1)
Mikołajczyk 40 - Łapacz 14, 59, Grzybowski 57, Madej 81

Mecz z rodzaju tych o "6 punktów". Liczyliśmy na lepszy wynik i lepszą grę naszych zawodników lecz to goście zagrali agresywniej, konsekwentniej i ambitniej co pozwoliło im na zgarnięcie pełnej puli.

22. kolejka:
Energia II Kozienice - Zorza Kowala 3:1 (2:1)
Stępiński 4, 8, Żak 84 - Białczak 21

Gospodarze bardzo szybko wyprowadzili dwa bramkowe ataki, które zszokowały cały nasz zespół. Przespaliśmy pierwszy okres meczu przez co ciężko było odrobić straty. Sytuacje były lecz brakowało nam skuteczności.

23. kolejka:
Zorza Kowala - Plon Garbatka-Letnisko 1:2 (1:1)
Boruciński 44 - Kocyk 14, Rokita 58

Zawodny bez wątpienia do wygrania. Kolejny raz źle weszliśmy w mecz. Druga połowa to dominacja naszego zespołu lecz znów raziła nieskuteczność...

Tabela:
1. Królewscy Jedlnia - 58
2. Zwolenianka Zwoleń - 53
3. Polonia Iłża - 48
4. Iskra Gózd - 44
5. Gracja Tczó - 41
6. Plon Garbatka-Letnisko - 41
7. Akcja Jastrzębia - 40