Nice-Sport Klasa A | Mamy pierwszy punkt

W niedzielnym meczu z Plonem rozgrywanym w Stanisławicach udało nam się zremisować 1:1. Bramkę dla naszej drużyny z rzutu karnego w 85. minucie spotkania zdobył Kamil Marszałek. Mecz rozgrywany był zdecydowanie pod nasze dyktando. Stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji lecz brakowało nam skutecznego wykończenia. Na początku meczu Kamil Płaskociński był bliski zdobycia bramki po tym jak bramkarz Plonu wypuścił piłkę z rąk. Nasz zawodnik jednak uderzył piłkę nieznacznie obok słupka. Kilkanaście minut później mieliśmy kolejną doskonałą sytuacje do zdobycia bramki. Dobrym prostopadłym podaniem Artur Boruciński uruchomił Czarka Naglaka, któremu piłkę zdołał trącić obrońca Plonu, od razu jednak do piłki dopadł Kamil Płaskociński, który oddał strzał a piłka zatrzymała się na poprzeczce. Futbolówka po odbiciu się od poprzeczki trafiła pod nogi Artura Borucińskiego, ten zaciął w polu karnym zawodnika Plonu i oddał strzał po długim rogu bramki gospodarzy lecz piłka odbiła się od słupka. Całe zamieszanie strzałem kończył Czarek Naglak lecz także trafił słupek i nie mogliśmy cieszyć się z prowadzenia. Druga połowa to już lepsza gra gospodarzy co zaowocowało bramką z rzutu karnego zdobytą przez Marcusa Eshuna. W 85. minucie po faulu na Płaskocińskim sędzia podyktował "jedenastkę" dla naszej ekipy. Do piłki podszedł Kamil Marszałek i pewnym strzałem zdobył bramkę wyrównującą. W ostatniej akcji meczu dobrą sytuacje miał Kamil Płaskociński lecz piłka po jego strzale przeszła nad poprzeczką. Po tym meczu cieszy przede wszystkim pierwszy punkt ale też dobra gra naszego zespołu. Teraz czeka nas ciężki mecz z Królewskimi Jedlnia, który odbędzie się w niedzielę 3 września o godzinie 16:00 na Stadionie w Kowali.