Zorza - Królewscy | Walczymy o kolejne punkty

Po dobrym spotkaniu z Plonem zremisowanym 1:1 apetyty na kolejne punkty rosną. W niedzielnym meczu podejmiemy Królewskich Jedlnia. Nasi najbliżsi rywale zajmują 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 6. punktów. W ostatniej kolejce na własnym obiekcie pokonali KS Chomentów aż 5:0. Po dwie bramki zdobyli Karol Gębczyk oraz Sebastian Sałek. Jedno trafienie było bramką samobójczą zawodnika z Chomentowa. Ostatni mecz pomiędzy Zorzą a Królewskimi w Kowali zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 3:0. Bramki w tamtym spotkaniu strzelali Adrian Minda, Dominik Michalak oraz Czarek Naglak. Niedzielna potyczka będzie bardzo trudna dla naszego zespołu. Pomimo lepszej już gry w starciu z Plonem jeszcze dużo nam brakuje do gry, którą prezentowaliśmy w meczach sparingowych. Okres słabszej gry przechodzi Artur Boruciński, który błyszczał w sparingach strzelając w trzech meczach aż 7 bramek - jak na razie w spotkaniach ligowych udało mu się zanotować jedno trafienie. Słabo sezon zaczął Marcin Ordowicz, który miał całkiem niezłą końcówkę ubiegłej kampanii w Nice-Sport Klasie A. Także Damian Bednarczyk nie najlepiej wszedł w sezon i jak na razie pomijany jest przy ustalaniu wyjściowej jedenastki na początku rozgrywek. Optymalną formę trzymają za to Kamil Marszałek, który jest pierwszoplanową postacią w naszej drużynie, oraz Filip Michaluk, który bardzo dobrze radzi sobie w środku pola mimo, że jest nominalnym bocznym pomocnikiem. Mecz z Królewskimi dla niektórych będzie okazją do przełamania się a dla niektórych okazją do potwierdzenia swojej dobrej formy na początku sezonu. Zapraszamy wszystkich na mecz Zorza Kowala - Królewscy Jedlnia, który odbędzie się w niedzielę 3 września o godzinie 16:00 na boisku w Kowali.