Nice-Sport Klasa A | Wysoka porażka z Energią...

Nie najlepiej to wygląda... Początek sezonu nie jest taki, jakiego mogliśmy się spodziewać. Po dobrej grze w meczach kontrolnych wszystko wróciło do smutnej rzeczywistości. Do Kowali w mocnym składzie przyjechała "dwójka" z Kozienic. Już od pierwszej akcji meczu było wiadomo jak będą wyglądać te zawody. Już w 2. minucie goście objęli prowadzenie. Energia atakowała cały czas co w 19. minucie przyniosło efekt w postaci drugiego gola. Do przerwy nasi rywale zdobyli jeszcze jednego gola. W pierwszej połowie mieliśmy też swoje akcje, między innymi z najbliższej odległości bramkarza gości nie zdołał pokonać Artur Boruciński, dobrą sytuację do strzelenia gola miał także Daniel Wosztyl, lecz bramkarz gospodarzy wygarnął naszemu zawodnikowi piłkę spod nóg zanim ten zdążył oddać strzał. Druga połowa to kontynuacja gry z pierwszej połowy, to Energia grała w piłkę a my za nią biegaliśmy i próbowaliśmy przeszkadzać rywalom w rozegraniu. W 52. minucie Energia podwyższyła na 4:0. W 60. minucie naszej drużynie udało się strzelić jedynego gola w tym meczu. Daniel Wosztyl zagrał prostopadłą piłkę do Artura Borucińskiego, który uniknął spalonego i podcinając piłkę nad rzucającym się bramkarzem zdobył gola na 1:4. Ostatnie pół godziny to jeszcze 3. bramki dla drużyny Energii. Próbowaliśmy zagrażać bramce gości, lecz na próbach jedynie się kończyło... Ostatecznie aplikując nam aż 7 bramek Energia wywozi z Kowali komplet punktów. Nam zostaje jedynie myśleć teraz o niedzielnym wyjazdowym spotkaniu z Plonem, które odbędzie się o godzinie 11:00 na boisku w Stanisławicach.